Jak 3d funguje?

Stačí pouze počítač a připojení k internetu. Diagnostika 3d funguje na bázi internetové aplikace, kterou člověk absolvuje asi za 30 minut.  Psychodiagnostický systém 3d je založený na metodě barvově - slovních asociací, tj. podstatou všeho je intuitivní volba barev v souvislosti se slovy. Tím, že ke slovům neexistují žádné „správné“ nebo „špatné“ odpovědi - barvy, je nemožné aplikaci zmanipulovat. Výsledky 3d diagnostiky jsou pro přehlednost graficky znázorněny a doplněny stručnou informací. Součástí výstupů 3d profilu je odborná konzultace poradce, kouče nebo terapeuta, která se časově liší od typu výstupu v rozmezí od 15 - 90 minut.

 

Jaké máte možnosti?

  • Chcete si jednoduše diagnostický snímač 3d vyzkoušet bez další návaznosti?

              Nevadí, váš výstup je uložený na velmi dobře zabezpečených serverech a slouží pouze ke statistickému zpracování a úpravě validačních parametrů, zpřesňování výstupů. Pokud vám to nedá spát a přeci jen jste zvědaví, co se za tím ukrývá, stačí nás kontaktovat emailem, kde sdělíte své jméno a jaký typ snímače jste dělali. Do 5 měsíců od vyzkoušení systému 3d mají informace vypovídající hodnotu. Po uplynutí této doby ztrácejí význam, protože se neustále vyvíjíte a jste obklopeni změnovým prostředím, lidmi.

  • Chcete k vyzkoušení systému 3d ještě profesionální konzultaci?

              Aktivní forma v podobě písemného grafického výstupu a osobní konzultace. Dozvíte se, co ukrývá vaše nitro, podvědomí, jak působíte na lidi, jaké vztahy vytváříte, jaké je vaše pracovní zaměření, jak zvládáte stresy, změny a mnoho dalších parametrů? Výstupy s vámi konzultují profesionálně vyškolení poradci, terapeuti a koučové. Každý výstup systému 3d má svoji finanční cenu, která je uvedená u daného výstupu.